Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 22 października 2019r. g.16:45 Dziewczęta 2019/20 4 17 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikSkałka Świętochłowice2615ZwycięstwoKS Bystra51Przegrana Skałka ŚwiętochłowiceKS Bystra 22 października 2019r. 26 – 5 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Świętochłowice, SP1 Franciszka Zubrzyckiego 38, Świętochłowice, Polska Skałka Świętochłowice # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK 2m CzK KD Dajtrowska PaulinaBrak1210000Grzesista […]
MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — KS Bystra (D.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
22 października 2019r. | g.16:45 | Dziewczęta | 2019/20 | 4 | 17 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Skałka Świętochłowice | 26 | 15 | Zwycięstwo |
KS Bystra | 5 | 1 | Przegrana |
Skałka ŚwiętochłowiceKS Bystra
26 - 5Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Świętochłowice, SP1 |
---|
Franciszka Zubrzyckiego 38, Świętochłowice, Polska |
Skałka Świętochłowice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dajtrowska Paulina | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Grzesista Julia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Harazim Paulina | Brak | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Henisz Lila | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Isztok Nadia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Iwaniuk Oktawia | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jabłońska Magdalena | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Muras Nicola | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nowak Wiktoria | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Owczarek Nikola | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietras Zuzanna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rachel Laura | Rozgrywający | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rogala Aleksandra | Brak | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Ulijarczyk Julia | Brak | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wasilke Wiktoria | Brak | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sarapata Karolina | Brak | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 16 | 41 | 26 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Trener C: Romanowska Nikola
Osoba towarzysząca: Głowacki Kamil
Trener C: Gajczewski Andrzej
KS Bystra
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dyczek Marta | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dyczek Oktawia | Bramkarz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hopp Oliwia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jendrzej Aniela | Rozgrywający | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Maj Paulina | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mizera Anita | Rozgrywający | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Przybyła Nina | Rozgrywający | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wiśniewska Martyna | Rozgrywający | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Węgrzyn Zofia | Rozgrywający | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Zemanek Oliwia | Rozgrywający | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pszczółka Julia | Bramkarz | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 11 | 12 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Trener B: Węgrzyn Marcin
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Górczyk Dawid (Bytom) |